rot3b
rot3c
rot4a
rot6

Aktuálně

Vytisknout

 

spolehliva-firma-2017_250.png spolehliva-firma-2016_125.png

 

Facebook Jeslí a školky MALÍČKOV

 

Navštivte náš Facebook:

facebook - logo


UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE!!!

Važení rodiče, z důvodu vyplňování nového dotazníku ohledně zveřejňování fotografii v souvislosti s GDPR, Vás musíme požádat o trpělivost. Fotografie z akcí budou vloženy až po odevzdání souhlasu a dotazníku od všech našich klientů, abychom mohli upravit výběr fotografií. Při novém vyplňování dotazníků došlo v některých případech totiž ke změnám. Pro urychlení situace si můžete sami vyžádat formulář ,,souhlasu a dotazníku" přímo na naší pobočce a vyplněný jej odevzdat. Předpokládáme, že nejpozději na konci července již budeme moci všechny akce vložit opět do fotogalerie akcí. Fotogalerie bude však následně zaheslována. Heslo najdete na našich nástěnkách nebo u našeho personálu. Budeme Vás včas informovat.

Děkujeme za pochopení. Váš tým 

 

 

MALÍČKOV s.r.o. ENGLISH PRESCHOOL KLADNO -  ještě volná místa.                            

Využíváme kvalitních didaktických materiálů a nejmodernější prostředků výuky. Součástí nešeho vybavení MŠ a jeslí je INTERAKTIVNÍ TABULE. ZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2016 – 2017. Máme omezenou kapacitu!
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či tel. +420 773 800 591
 


MŠ PRAHA 5 - STODŮLKY a PRAHA 13 - NOVÉ BUTOVICE!! Nevzali Vám dítě do MŠ?!

Třída MŠ pro děti od 3 let na Praze 5,6,13. Celodenní docházka za konečnou cenu 7.000,-kč vč.DPH/ měsíc. Bohatý program plný různorodých aktivit a individuální přístup, kvalifikovaný personál, výuka angličtiny. Součástí našeho vybavení MŠ a jeslí je INTERAKTIVNÍ TABULE. Program s prvky Montessori. Vice informací zde.


Malíčkov získal skvělé hodnocení na portále na www.nejskolky.cz! Děkujeme!


hodnoceno na red green 150pix                                        
Pobočka Nové Butovice

 

 

Ikonka 300px modrá zelená hodnoceno na nejskolky.cz

 Pobočka Kladno

Ikonka 300px modrá zelená hodnoceno na nejskolky.cz   

Pobočka Plzeňská VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH MALÍČKOVA!

logo

MALÍČKOV je zařízení, které se zabývá péčí o děti již od roku 2007, pro spokojenost rodičů a jejich potřeby otevíráme nové pobočky v Praze a okolí.

Můžete nás najít na Praze 5-6, Praze 13 a Kladně.

Nově jsme otevřeli anglickou školku v Kladně.

Účastíme se projektu Aktivní škola, kdy součástí naší výuky některých tříd je práce na interaktvivní tabuli.

Jsme tu pro rodiče, kteří chtějí, či jsou nuceni nastoupit do zaměstnání, nebo pro děti, které potřebují kolektiv a vyžití, děti, které rády tančí a zpívají, učí se s nadšením novým věcem, pro rodiče, kteří hledají kvalitní a profesionální péči o své dítko.

Jednou z našich výhod je flexibilita docházky - sám rodič si volí dobu, po kterou bude jeho ratolest Malíčkov navštěvovat. Den i časové rozmezí závisí na Vaší potřebě, kterou uspokojí i dlouhá provozní doba MALÍČKOVA.

Ostatní důležité i zajímavé informace naleznete  v sekci O nás a Co nabízíme.

 

Děkujeme Vám za návštěvu !

                                                  Kolektiv MALÍČKOVA

 

Můžete shlédnout:

TV METROPOL - reportáž o MALÍČKOVĚ

http://www.metropol.cz/porady/supermama/5999/archiv/

 

 

imageimageimageimage