rot3b
rot3c
rot4a
rot6

Informace

Vytisknout

Rezervujte si místo na školní rok 2018-2019 neváhejte a objednejte si prohlídku na tel.+420 773 282 591.

POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA OD ZÁŘÍ.

 

AKTUALITY TŘÍDY :

INTERAKTIVNÍ TABULE V NAŠÍ MŠ !!

MALÍČKOV s.r.o. je součástí projektu ,,Aktivní škola". Patří mezi školky, které využívají kvalitní a moderní možnosti výuky díky špičkovým technologickým prostředkům. Interaktivní tabule nabízí propojení učení s opravdovým zážitkem. Nabízí učiteli nekonečnou škálu využití jak k vytváření interaktivních pracovních listů a učebnic ušitých na míru výuky, propojení zvuků, obrázků a témat, využití odkazů, tak i k promítání a zábavnému hraní ( pexesa, kvízy, domina, omalovánky, a mnoho dalších ).

V naší školce můžeme od března 2014 dětem nabídnout ještě kvalitnější ale hlavně  dynamičtější a žáživné učení. 

 

Třída MŠ na pobočce Plzeňská - Hlušičkova ul.

Třída MŠ je otevřena pro děti od 3 let - 6 let. Jedinou podmínkou pro přijetí je potvrzení od lékaře (dokument od nás obdržíte). 

Děti vede kvalifikovaný pedagog s praxí, který děti na vstup do ZŠ pečlivě připraví. Pracujeme dle výchovně vzdělávacího programu naší MALÍČKOVSKÉ MŠ. Z naší třídy máte zajištěný hladký vstup do ZŠ - kdy děti budou disponovat potřebnými znalostmi, schopnostmi a dovednostmi.

Díky menšímu počtu dětí na pedagoga je kladen důraz na individuální přístup, který je pro děti velkým přínosem (zvláště, když poprvé začnou navštěvovat předškolní zařízení a seznamují se s denním režimem). Třída je heterogenní   - což má své výhody v oblasti vzdělávání a socializace (objevuje se současně paralelní a sdružující i kooperativní hra,  sociální klima je velmi bohaté, jsou vytvořeny přirozené podmínky pro všechny druhy učení, jsou nabízeny příležitosti pro individuální tempo vývoje dětí, je výzvou pro pestřejší nabídku činností a aktivit)

CO VÁM NABÍZÍME :

- kvalitní a individuální výchovně vzělávací program s prvky Montessori

- moderní vybavení třídy - interaktivní tabule - děti se učí zábavnou a poutavou formou, rozšířené možnosti výuky

- kvalifikovaný personál s bohatými zkušenostmi v oblasti předškolního vzdělávání, který stále své znalosti rozšiřuje pomocí kvalifikačních seminářů, kurzů, školení, aby mohl dětem nabídnout stále více. 

- snadnější vstup do ZŠ 

- bohatý denní program plný aktivit, akcí, zájmových kroužků aj.

- prostorná zahrada v areálu

- přijatelná cena / měsíční vč. jídla a veškerého spotřebního materiálu

- 2x týdně výuku anglického jazyka

- možnost přihlášení dětí do zájmových kroužků (keramika, vědec, pohybový kroužek)

- dlouhá provozní doba 7h-18h - otevřeno i přes prázdniny

 

KONEČNÁ CENA ZA CELODENNÍ DOCHÁZKU JE 7.000,-KČ/MĚSÍC.

NÁSTUP MOŽNÝ BĚHEM CELÉHO ROKU. 

NEVÁHEJTE S REZERVACÍ NA ŠKOLNÍ ROK 2017 - 2018. 

POČET MÍST TŘÍDY JE OMEZENÝ, REZERVACE A PŘIHLÁŠKY MŮŽETE PRO ŠKOLNÍ ROK 2016 - 2017 ZASÍLAT ELEKTRONICKY NA Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. NEBO DOMLUVIT TELEFONICKY NA ČÍSLE : 777 28 25 91

 

USKUTEČNĚNÉ AKCE:

 

JESLE A MŠ MALÍČKOV ADOPTOVALO OPĚT ZVÍŘE ZE ZOO PRAHA!!!

Výběr zvířátka ze ZOO k adopci měly tentokrát na starosti děti z naší Malíčkovské pobočky na Nových Butovicích. Vybraly si jak jinak než.............   ŽELVU SLONÍ !!!!!! A tak želva sloní se stala naším maskotem na celý rok a v květnu při návštěvě ZOO jí půjdeme s dětmi navštívit. Moc se těšíme! 

elva.jpg

 

Návstěva ZOO Praha (17.5.2017)

S dětmi jsme byli na výletě v ZOO Praha hledat námi adoptované zvíře, kterým byla tentokrát Zebra Böhmova. Výběh i se zebrami jsme našli a všichni jsme se shodli, že tou naší je ta nejkrásnější. Samozřejmě jsme shlédli další zvířata v ZOO jako například slony, hrochy, psouny, pavouky, hady, surikaty, žirafy, pštrosy aj. Bohužel se nám schoval lední medvěd a orangutani, na ty jsme se také těšili. Projeli jsme se vláčkem a zařádili si v interaktivní části ZOO ,,Srí Lanka", kousek od pavilonu slonů. Počasí se nám vydařilo. Všechno dopadlo dle našich představ a snad ještě lépe. 

Mooc děkuji všem statečným skvělým dětem, jejich rodičům za trpělivost a vstřícnost a spolupráci, užasným tetám a učitelkám za jejich nasazení a týmovou práci a péči o děti a všem co se na výletě kromě jmenovaných podíleli. 

Rádi bychom také poděkovali za sponzorský dar od pí. Anny Baumové ( ze SPOLEČNOSTI ZA OBNOVU ŘEPSKÝCH TRADIC, SPOLKU, Praha 6-Řepy), která nám do ZOO zajistila svačinu pro každé dítko. 

Děkujeme Vám! 

Řezáčková Šárka 

 

PLÁNOVANÉ AKCE NA ROK 2018-2019 ( 1.POLOLETÍ )- stručný přehled : 

 

NÁZEV AKCE

DATUM

POPIS AKCE

CO JE POTŘEBA SEBOU:

 

UČENÍ SE ZVÍŘÁTKY

15.10.

9:00 -12:00

Návštíví nás chovatelky s různými domácími I exotickými zvířaty – koně, kozy, pes, slepice, liška, ovce, velbloud. Chovatelky nám poví něco o zvířatech a děti si mohou zvířátka pohladit, nakrmit, svést se na nich.

Zvířátkům něco k snědku: mrkev, suchý chléb, rohlík, jablko (menší kusy)

 

BRAMBORIÁDA

22.10.

9:30 -11:30

Dopolední akce pro děti. Brambory, kam se podíváš Jsoutěže s bramborou, bramborová výroba, ochutnávka brambor v různé konzistenci, bramboroví skřítci J

Dobrou náladu J

STRAŠIDELNÝ DEN

5.11.

9:30-11:30

Čeká nás strašidelná stezka odvahy, hledání strašidel a strašidelná párty. Dopolední akce pro děti.

Dobrou náladu a strašidelný převlek

PYŽAMOVÝ  DEN

14.11.

9:30-11:30

Protože v naší školce i relaxujeme, tak jsme si připravili oddechový den plný pohádek a četby, dýchánku a odpočinku

Dobrou náladu J, pyžamo, oblíbenou hračku na spaní, nebo polštář

ZÁLESÁK

22.11.

9:30 -11:30

Dopolední akce pro děti. Připravené složité úkoly na přežití v přírodě JDěti si vyzkouší šplh a zdolání přírodních překážek, založení pomyslného ohně, absolvují  takovou zkoušku odvahy

Vhodné oblečení na ven

 

NÁVSTĚVA ÚTULKU

26.11.

9:00 -11:30

Celé pololetí bude probíhat sbírka pro opuštěné pejsky, kde můžete udělat radost ne jednomu zvířeti.  Sbírka zavrcholí návštěvou útulku, kdy z každé pobočky vybereme 2-4 zástupce a ti nasbírané dary předají osobně pejskům.

Sbírka pro psí útulek, sbírat můžete již nyní – do 23.11.2018 : krmivo, hračky, pamlsky, obojky

MIKULÁŠ

5.12.

9:30 -11:30

Mikulášská nadílka pro děti. Dopolední akce. Děti předvedou Mikuláši píseň, báseň, či vystoupení a za odměnu dostanou nadílku.

/

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA

12.12.

16:00-18:00

Odpolední akce pro rodiče s dětmi. Děti budou mít pro rodiče připraveno vystoupení (říkadel, písní, které se během pololetí naučily), male překvapení a určitě nebude chybět společná výrobaJ

Upřesníme včas

VÁNOCE V MALÍČKOVĚ

17.12.

9:30 -11:30

Dopolední akce pro děti plná vánoční nálady, vánočních tradic a zvyků, zpěvu koled a samozřejmě rozbalení dárků dětem do školky pod stromečkem.

/

 

 ZIMNÍ FOCENÍ V  MALÍČKOVĚ

 30.11. 8:00 - 9:30   Focení s profesionálním fotografem. Od 20.11. můžete na naší pobočce u tet získat kartičku objednávky. V den focení prosím přijďte nejpozději do 9h, od 8h budeme fotit sady a na konci focení společnou fotografii třídy. Děkujeme za pochopení   Oblečení na zimní focení, bez omezení barev, pozadí bude světle modré. 

TŘI KRÁLOVÉ

2.1.

9:30-11:30

Oslava dne Tří králů, připravené dopolední divadlo s doprovodnými úkoly, výroba, akce pro děti 

/

RUČNÍKOVÝ DEN

22.1.

9:30-11:30

Dopolední akce pro děti, hravé dopoledne plné zajímavých tématických úkolů a soutěží s ručníky, ručníková válka

Ručník nebo osuška

PODROBNOSTI KE ZMÍNĚNÝM AKCÍM NALEZNETE VŽDY VČAS NA NAŠICH STRÁNKÁCH A NÁSTĚNKÁCH V MALÍČKOVĚ ( TZN. PŘESNÝ DEN, HODINU, CO SEBOU AJ.). NĚKTERÉ FOTOGRAFIE Z AKCÍ MŮŽETE NALÉZT V SEKCI FOTO - AKCE, VŠECHNY FOTOGRAFIE VÁM  PŘEDÁME NA PAMÁTKU NA DVD.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA HOJNOU ÚČAST KOLEKTIV MALÍČKOVA

 

 

KAŽDOROČNÍ SBÍRKA PRO ÚTULEK BOUCHALKA - KLADNO

 

Dne 28.11.16 jsme s dětmi opět osobně předali nasbírané krmivo a potřeby pro pejsky. Předání se účastnili dětští zástupci všech poboček Kladna, Prahy 5, Prahy 13. 

 

Tímto chceme jménem Malíčkova, ale hlavně jménem útulku všem velmi poděkovat za nasbírané krmivo a potřeby, které zahřejí nejedno psí bříško a pohladí nejednu psí duši.

 

Děkujeme všem, kteří se na sbírce podíleli, velmi si jejich pomoci vážíme.

 

Fotogalerie: Sbírka 2016

 

 

  

ŠKOLKA MALÍČKOV S.R.O. SE STALA SPONZOREM A ADOPTOVALA  JIŽ 4. ZVÍŘE V ZOO! 

Naše jesličky MALÍČKOV s.r.o. spolu s dětmi adoptovaly zvířátka v ZOO Praha.

Naše děti si k první adopci vybraly tučňáka Humboldtova a myslíme, že vybraly dobře. Ten je maskotem především kladenské pobočky. Druhým zvířátkem je surikata hájí čest pražské pobočky Plzeňská. Děti z butovické pobočky si vybraly také svého maskota, Plameňáka růžového, na kterého jsme se byli s dětmi v ZOO podívat. Těšíme se opět příští rok!!

 

 

 

INFORMACE PRO RODIČE !

CHCETE VĚDĚT JAKÉ ZNÁME BÁSNIČKY A PÍSNIČKY, POHYBOVÉ HRY? PODÍVEJTE SE NA NAŠI WEB NÁSTĚNKU!

CO DĚLÁME S DĚTMI TENTO TÝDEN SE DOZVÍTE V SEKCI ,,CO SE UČÍME"!

 

 

 

 

 

imageimageimageimage