rot3b
rot3c
rot4a
rot6

Informace

Vytisknout

 

INTERAKTIVNÍ TABULE V NAŠICH  JESLÍCH !!

MALÍČKOV s.r.o. je součástí projektu ,,Aktivní škola". Patří mezi zařízení předškolní výchovy, které využívají kvalitní a moderní možnosti výuky díky špičkovým technologickým prostředkům. Interaktivní tabule nabízí propojení učení s opravdovým zážitkem. Nabízí učiteli nekonečnou škálu využití jak k vytváření interaktivních pracovních listů a učebnic ušitých na míru výuky, propojení zvuků, obrázků a témat, využití odkazů, tak i k promítání a zábavnému hraní ( pexesa, kvízy, domina, omalovánky, a mnoho dalších ).

 

V našich jesličkách nyní můžeme dětem nabídnout ještě kvalitnější ale hlavně  dynamičtější a žáživnou formu učení.

MÁME POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA NA ŠKOLNÍ ROK 2017-2018, NEVÁHEJTE A DOMLUVTE SI NEZÁVAZNOU PROHLÍDKU NA ČÍSLE : +420 777 28 25 91

 

 

JESLE A MŠ MALÍČKOV ADOPTOVALO OPĚT ZVÍŘE ZE ZOO PRAHA!!!

Výběr zvířátka ze ZOO k adopci měly tentokrát na starosti děti z naší Malíčkovské pobočky na Nových Butovicích. Vybraly si jak jinak než.............   ŽELVU SLONÍ !!!!!! A tak želva sloní se stala naším maskotem na celý rok a v květnu při návštěvě ZOO jí půjdeme s dětmi navštívit. Moc se těšíme! 

elva.jpg

 

 

PLÁNOVANÉ AKCE NA ROK 2018-2019 ( 1.POLOLETÍ )- stručný přehled :

NÁZEV AKCE

DATUM

POPIS AKCE

CO JE POTŘEBA SEBOU:

 

UČENÍ SE ZVÍŘÁTKY

3.10.

9:00 -12:00

Návštíví nás chovatelky s různými domácími I exotickými zvířaty – koně, kozy, pes, slepice, liška, ovce, velbloud. Chovatelky nám poví něco o zvířatech a děti si mohou zvířátka pohladit, nakrmit, svést se na nich.

Zvířátkům něco k snědku: mrkev, suchý chléb, rohlík, jablko (menší kusy)

JABLEČNÝ DEN

10.10. 

9:30-11:30

Soutěž o nejkrásnější jablko a nejchutnější jablečný koláč, výroba přesnídavky z jablek a jablečné úkoly J

Jablko do soutěže a ostatní info na našich nástěnkách

 

BRAMBORIÁDA

24.10.

9:30 -11:30

Dopolední akce pro děti. Brambory, kam se podíváš Jsoutěže s bramborou, bramborová výroba, ochutnávka brambor v různé konzistenci, bramboroví skřítci J

Dobrou náladu J

STRAŠIDELNÝ DEN

7.11.

9:30-11:30

Čeká nás strašidelná stezka odvahy, hledání strašidel a strašidelná párty. Dopolední akce pro děti.

Dobrou náladu a strašidelný převlek

PYŽAMOVÝ  DEN

13.11.

9:30-11:30

Protože v naší školce i relaxujeme, tak jsme si připravili oddechový den plný pohádek a četby, dýchánku a odpočinku

Dobrou náladu J, pyžamo, oblíbenou hračku na spaní, nebo polštář

 

NÁVSTĚVA ÚTULKU

26.11.

9:00 -11:30

Celé pololetí bude probíhat sbírka pro opuštěné pejsky, kde můžete udělat radost ne jednomu zvířeti.  Sbírka zavrcholí návštěvou útulku, kdy z každé pobočky vybereme 2-4 zástupce a ti nasbírané dary předají osobně pejskům.

Sbírka pro psí útulek, sbírat můžete již nyní – do 23.11.2018 : krmivo, hračky, pamlsky, obojky

MIKULÁŠ

3.12.

9:30 -11:30

Mikulášská nadílka pro děti. Dopolední akce. Děti předvedou Mikuláši píseň, báseň, či vystoupení a za odměnu dostanou nadílku.

/

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA

10.12.

16:00-18:00

Odpolední akce pro rodiče s dětmi. Děti budou mít pro rodiče připraveno vystoupení (říkadel, písní, které se během pololetí naučily), male překvapení a určitě nebude chybět společná výrobaJ

Upřesníme včas

VÁNOCE V MALÍČKOVĚ

19.12.

9:30 -11:30

Dopolední akce pro děti plná vánoční nálady, vánočních tradic a zvyků, zpěvu koled a samozřejmě rozbalení dárků dětem do školky pod stromečkem.

/

 ZIMNÍ FOCENÍ V  MALÍČKOVĚ

5.12.

9:00 - 11:00

Focení s profesionálním fotografem. Od 20.11. můžete na naší pobočce u tet získat kartičku objednávky. V den focení prosím přijďte nejpozději do 9:00, od 9:00h budeme fotit společnou fotografii všech tříd a následně sady dětí. Děkujeme za pochopení

Oblečení na zimní focení, bez omezení barev, pozadí bude světle modré.

TŘI KRÁLOVÉ

4.1.

9:30-11:30

Oslava dne Tří králů, připravené dopolední divadlo s doprovodnými úkoly, výroba, akce pro děti 

/

RUČNÍKOVÝ DEN

23.1.

9:30-11:30

Dopolední akce pro děti, hravé dopoledne plné zajímavých tématických úkolů a soutěží s ručníky, ručníková válka

Ručník nebo osuška

 

 PODROBNOSTI KE ZMÍNĚNÝM AKCÍM NALEZNETE VŽDY VČAS NA NAŠICH STRÁNKÁCH A NÁSTĚNKÁCH V MALÍČKOVĚ ( TZN. PŘESNÝ DEN, HODINU, CO SEBOU AJ.). NĚKTERÉ FOTOGRAFIE Z AKCÍ MŮŽETE NALÉZT V SEKCI FOTO - AKCE, VŠECHNY FOTOGRAFIE VÁM  PŘEDÁME NA PAMÁTKU NA DVD.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA HOJNOU ÚČAST KOLEKTIV MALÍČKOVA

SOLNÁ JESKYNĚ opět OD KONCE ŘÍJNA - PROSINCE 2018 A OD LEDNA - DO ÚNORA 2019 KAŽDÝ ČTVRTEK V TÝDNU !!! - informace naleznete na našich nástěnkách.

KURZY PLAVÁNÍ OD BŘEZNA 2019 - DO KVĚTNA 2019 KAŽDÝ ČTVRTEK V TÝDNU!!!! informace naleznete na našich nástěnkách.

 

KAŽDOROČNÍ SBÍRKA PRO ÚTULEK BOUCHALKA - KLADNO

   Dne 27.11.17 jsme s dětmi opět osobně předali nasbírané krmivo a potřeby pro pejsky. Předání se účastnili dětští zástupci všech poboček Kladna, Prahy 5, Prahy 13. 

Tímto chceme jménem Malíčkova, ale hlavně jménem útulku všem velmi poděkovat za nasbírané krmivo a potřeby, které zahřejí nejedno psí bříško a pohladí nejednu psí duši.

Děkujeme všem, kteří se na sbírce podíleli, velmi si jejich pomoci vážíme.

 

Fotogalerie: Sbírka 2016

 

 

 

JESLIČKY MALÍČKOV S.R.O. SE STALY SPONZOREM A ADOPTOVALY  JIŽ 4. ZVÍŘE V ZOO! 

Naše jesličky MALÍČKOV s.r.o. spolu s dětmi adoptovaly zvířátka v ZOO Praha.

Naše děti si k první adopci vybraly tučňáka Humboldtova a myslíme, že vybraly dobře. Ten je maskotem především kladenské pobočky. Druhým zvířátkem je surikata, ta hájí čest pražské pobočky Plzeňská. Děti z butovické pobočky si vybraly Plameňáka růžového, na kterého jsme se byli podívat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALITY :

Nabízíme pro děti možnost návštěvy solné jeskyně ( a to v době od října 2014 - března 2015 ) - bližší informace najdete na nástěnkách v Malíčkově

Nabízíme možnost přihlášení se na kroužek plavání - pouze pro děti starší 2,5 let ( na uvážení rodičů a doporučení našeho pedagoga ) - bližší informace naleznete na nástěnce v Malíčkově

 

INFORMACE PRO RODIČE!

MALÍČKOV s.r.o. pečuje o děti již od roku 2007, během těchto let jsme se obohatili o nové a přínosné zkušenosti, které bychom chtěli uplatnit dále v praxi. Na základě spokojenosti rodičů a jejich kladné odezvy na naše zařízení jsme otevřeli pro potřeby rodičů a dětí novou pobočku jeslí s anglickou třídou MŠ MALÍČKOV. MALÍČKOV s.r.o. tedy v Kladně pečuje o děti od 1roku do 7let.

MÁME STÁLE VOLNÁ MÍSTA !!! MŮŽETE SE JE REZERVOVAT NA ČÍSLE :

+420 773 800 591

Jesle jsou otevřeny od září 2011 pro děti od 1roku do 4 let.

Provozní doba jeslí je od 7h – 18h. O děti pečuje kvalifikovaný zdravotní personál = "tety". V Kladně navazujeme na osvědčený denní program stejný jako v pobočkách v Praze (více "Program dne").Samozřejmě máme nabídku odpoledních a dopoledních zájmových kroužků (angličtina pro nejmenší, keramika, hudebně - pohybový kroužek. Cena se odvíjí dle častosti docházky – forma permanentek - viz. ceník

NABÍRÁME DĚTI DO ANGLICKÉ MŠ - PŘIHLAŠTE SE VČAS NA ZÁŘÍ 2015 !

 

 CO DĚLÁME TENTO TÝDEN NAJDETE V SEKCI DENNÍ PROGRAM!

imageimageimageimage